t

Nasza knajpka znana jest z wielu różnych nietypowych promocji. Poniżej jest opis kilku z nich. O szczegóły promocji pytaj zawsze barmana!

·         Wysokość rabatu (aż do 48% !)
wyznaczają kości do gry
.

 

Lubisz dreszczyk emocji przy kupowaniu piwa? Zabaw się z nami. Rzuć kostkami. Twój rabat wyniesie początkowo tyle, ile wyrzucisz na kości, razy 4 (czyli od 4% do 24%).
W drugim rzucie będziesz mógł go jeszcze podwoić! Jeżeli przy drugiej próbie wyrzucisz parzystą liczbę oczek (2,4,6) Twój rabat się podwaja!!! Ale jeżeli wyrzucisz nieparzystą, kasuje się ;-).
Maksymalnie rabat może wynieść 48%, jeżeli najpierw wyrzucisz 6, a potem parzystą.

(promocja dla posiadaczy Karty Stałego Klienta; dotyczy tylko picia, piwa i cydrów)

·         Karty stałego klienta.

Posiadacze karty stałego klienta mają co 7 piwo w naszej knajpce mają gratis!

·         GruppenPiwo.

Im większa grupa kupuje piwo za jednym razem, tym niższa cena!
Zaczynamy od 5 osób. Jeżeli przy barze jest was piątka, piwo tanieje o 1 zł. Za każdą następną osobę dorzucamy 20 gr zniżki na każdą butelkę. I tak aż do 10 osób. Czyli maksymalnie można obniżyć cenę o 2 zł.
O szczegóły pytajcie bamana!

·         Konkursy muzyczne.

Czasami sprawdzamy waszą znajomość muzyki. Osoba, która jako pierwsza odgadnie nazwę aktualnie grającego zespołu dostaje piffko gratis!

·         Dobieranie się w pary.

Z badań wynika, że statystycznie czujemy większą więź z osobami, które mają z nami coś wspólnego. Nazwisko (nawet jeżeli nie jest to ktoś z rodziny), imię, datę urodzenia, zawód itp. Postanowiliśmy wam ułatwić znalezienie takich osób. Mamy taki zwyczaj, że co pewien czas, dwa-trzy razy dziennie, gdy w naszej knajpce jest więcej niż 15 osób ogłaszamy nietypowe promocje. Jeżeli na sali są 2 osoby z taką samą datą urodzenia (miesiąc, dzień), o takim samym imieniu, z takimi samymi inicjałami, takimi samymi 2 ostatnimi cyframi numeru dowodu osobistego (telefonu, legitymacji studenckiej) i co tam nam jeszcze przyjdzie do głowy, to obie dostają gratisowe piwo. Tylko uwaga, to my decydujemy, czy, kiedy i jaka jest ta promocja.  Nie działa to automatycznie! Czasami szukamy takich samych dat urodzenia. Czasami inicjałów. Czasami innych podobieństw. Łączcie się więc w pary i przychodźcie do nas!

·         Zgadywanie syropów.

Zabaw się! Możesz tanio wypić piwo i jednocześnie poznać jego nowy smak!
Jak wygrać u nas promocyjne piwo z syropem za pół ceny?!?  
1. Spytaj barmana ile syropów mamy w tej chwili.
2. Podaj numer syropu. Zwykle jest to około 50. Są tam smaki dość pospolite, ale są też smaki „po bandzie”.
3. Nalewamy Ci piwo z nalewaka (lub dowolne inne) z wybranym syropem.
4. Stawiamy piwo na barze.
5. Od tego momentu masz 10 sekund na zgadnięcie smaku syropu. Znajomi mogą pomagać! Tylko pamiętaj – pierwszy strzał się liczy! Jeżeli zgadłeś – promocyjne piwo jest Twoje – płacisz pół ceny za piwo. Jeżeli nie zgadłeś – nic się nie dzieje. Płacisz normalnie za piwo.

·         Zgadywanie syropów.

Z okazji specjalnych rocznic (rocznica uzyskania koncesji, rocznica urodzin szefa, rocznica lądowania ludzi na księżycu itp.) organizujemy specjalne losowania. Można wygrać jedno piwo (lub inne picie) codziennie (lub raz w tygodniu) gratis do końca roku akademickiego!!!

·         Licytacje piwa.

Czasami urządzamy w naszej knajpce licytację piwa. Startujemy od 10 zł. Potem cena stopniowo maleje. Kto pierwszy krzyknie „Moje!”, płaci cenę, jaka aktualnie jest obowiązująca. Emocje gwarantowane. Licytacje wygrywają zwykle ludzie o mocnych nerwach i dobrym wyczuciu innych gości knajpki.

·         Typowanie wyników meczu.

W naszej knajpce puszczamy często mecze. Na dużym ekranie.
Przed meczem odbywa się zabawa w typowanie:

Kto z obecnych u nas w knajpie na meczu odgadnie wynik -
dostaje wszystkie wypite przez siebie do 60 minuty meczu
picie (alkoholowe lub bezalkoholowe) gratis!!!

(promocje się nie łączą, skorzystanie z jednej z promocji wyklucza inne)