t

Poniżej przedstawimy zasady używania własnego alkoholu na imprezach w naszej knajpce.


1. Własny alkohol można pić TYLKO na imprezach zamkniętych.
2. Cały alkohol po przyniesieniu trafia do nas za bar. Dotyczy to także alkoholu otrzymanego w prezencie. Jeżeli jakiś alkohol nie ma być w czasie imprezy używany, prosimy nas o tym poinformować - przechowamy go za barem i wydamy go po imprezie w stanie nienaruszonym ;-).
3. Cały przyniesiony do naszej knajpki alkohol jest oznaczany przez nas (żeby nie mieszał się z naszym i żeby na końcu imprezy móc Wam oddać to, co nie zostało wypite).
4. Tylko my wydajemy alkohol z baru.
5. Na imprezach z okazji 18 urodzin NIGDY nie wydajemy "na salę" ani całych butelek mocnego alkoholu, ani tac z szotami. Wino podajemy w kieliszkach, a mocne alkohole w "szotach" 40-gramowych. Szoty pijemy przy barze.
6. Organizator imprezy decyduje, czy dany alkohol ma być wstawiony do lodówki ( są różne gusta ;-) ).
7. Barman nie wydaje alkoholu z baru osobom niepełnoletnim, także na imprezach zamkniętych. Alkohol z baru odbierają wyłącznie osoby pełnoletnie.
8. Nie podpinamy "obcych" beczek do naszej instalacji. Piwo przyjmujemy tylko w puszkach i w butelkach.
9. Zastrzegamy sobie prawo odmowy wydania alkoholu z baru osobie nietrzeźwej jeżeli uznamy, że dalsze jej picie mogłoby narazić organizatora imprezy, gości, osobę nietrzeźwą i/lub nas na coś niefajnego. O każdym takim przypadku odmowy powiadomimy organizatora imprezy.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości - zadzwoń lub napisz!

Telefon: +48602351008
Email: biuro@PrzystanekMlociny.pl